Haberler » Yayındakiler
Ara
Adana Ticaret Odası iç ve dış paydaşların katılımıyla gün boyunca süren ve gelecek 4 yılın stratejik planının yapıldığı bir çalışmaya imza attı.
ATO’nun yenilenen seçimlerinin ardından oluşan 110 kişilik Meclisi, ilk toplantısını İsmail Acı Başkanlığı’nda gerçekleştirdi.
ATO Başkanı Atila Menevşe, Radyo Seyhan’da Efsun Tekyeten’e konuk oldu. Aynı anda 7 radyoda (Akdeniz FM, Radyo Çukurova FM, Lokum FM, Adana FM, Radyo Hayat, Radio One, Radyo Seyhan) canlı olarak yayımlanan programda konuşan Menevşe, ATO’nun çalışmalarına ilişkin bilgiler sundu.
Adana Ticaret Odası (ATO) ile KOSGEB Adana Müdürlüğü, KOBİ statüsünde faaliyet gösteren firmaların KOSGEB desteklerinden daha fazla yararlanması amacıyla KOBİGEL programı bilgilendirme toplantısı düzenledi.
ODAMIZIN ORGAN SEÇİMLERİ TAMAMLANDI.. 10 Mayıs 2018 Perşembe
Adana Ticaret Odası’nın (ATO) tekrarlanan seçimlerinde Yönetim Kurulu Başkanlığı görevine Atila Menevşe yeniden seçildi. Meclis Divanı ve Meclis Başkanlığı seçimlerinde de İsmail Acı’nın listesi kazandı.
1 Nisan ve 7 Nisanda yapılacak seçimlerle Meslek Komitesi, Meclis ve Yönetim Kurulu yenilenecek olan ATO’nun son Meclis toplantısı Tarkan Kulak’ın Başkanlığı’nda gerçekleşti.
Yönetim Kurulu Başkanımız Atila MENEVŞE, 26 Mart 2018 Salı günü Habertürk TV'de canlı olarak yayınlanan “Leasing ve KOBİ'ler Birlikte Güçlü Yarınlara Paneli”ne konuk oldu.
Özbekistan Cumhuriyeti Türkiye Büyükelçiliği Müsteşarı Shukhratjon M. Yigitaliev ile Konsolos Otabek D. Turaev, Adana Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Atila Menevşe’yi ziyaret ederek yatırım ve işbirliğinin artırılması için görüş alış verişinde bulundular.
ŞUBAT AYI MECLİS TOPLANTIMIZ YAPILDI.. 28 Şubat 2018 Çarşamba
Odamızın şubat ayı olağan Meclis toplantısı, Tarkan Kulak’ın Başkanlığı’nda gerçekleşti.
Bosna-Hersek Ankara Büyükelçisi Bakir Sadoviç ile Novo Sarejova Belediye Başkanı Nedzad Koldzo, beraberindeki heyetle Adana Ticaret Odası’nı ziyaret etti.
Sayfa:İlkÖnceki12345SonrakiSon
Powered by macikkar